Imprezy plenerowe

Złaknionych kulinarnych wrażeń zapraszamy do wzięcia udziału w imprezach plenerowych organizowanych przez Zamek w Krokowej. Nie zawsze duch przygody zadowoli się smacznym obiadem w restauracji. Na taką okoliczność przygotowaliśmy ofertę, w której łączymy walory kulinarne z niecodzienną oprawą, która z pewnością pobudzi apetyty i zapewni niezapomniane wrażenia. Co kryje się pod nazwą imprezy plenerowe?

Specjalnie dla odwiedzających nas grup przygotowujemy indywidualnie dobrane oferty, a naszym priorytetem jest zadowolenie nawet najbardziej wymagających gości. Proszę zamknąć oczy i przenieść się w świat wyobraźni:

  • oto jadą Państwo bryczką do lasu, wiatr gubi się we włosach, słychać muzykę i stukot kopyt, powoli zapada ciemność, wyostrzone zmysły kusi zapach lasu. Na polanie oczekuje Państwa niecodzienny wieczór przy wielkich ogniskach, aromatycznym grzańcu, pysznym dziku i muzyce na żywo… Nic tak nie pobudza apetytu jak świeże powietrze, nic tak nie integruje jak wspólny wieczór przy ognisku. Wspaniała zabawa połączona z ucztą dla wszystkich zmysłów… Leśną przygodę kulinarną organizujemy również zimą przesiadając się z bryczki na sanie. Zapraszamy!
  • przed Zamkiem czeka na Państwa niespodzianka. Oto przez staropolskie dźwięki przebija się szczęk oręża. Tuż za Zamkiem płonie ognisko, w którego blasku podziwiają Państwo rycerskie zmagania. Za chwilę walka się skończy, a przed Państwem wystąpią śliczne szlachcianki, prezentując staropolskie tańce. Na szerokich stołach czeka uczta, rodem ze szlacheckich dworów, a na grillu skwierczą mięsne smakołyki. Grzaniec rozgrzewa i zachęca do tańca. Powietrze wibruje muzyką. Rozpoczyna się zabawa…
  • w promieniach słońca ożywają kolory. Powietrze jest przesycone zapachem kwiatów i lekkich, aromatycznych potraw, serwowanych przez eleganckich kelnerów. W tle słyszą Państwo cieszącą ucho muzykę, która doskonale komponuje się z atmosferą garden party. Kieliszek schłodzonego szampana niesie orzeźwienie. A na Państwa czeka jeszcze wieczór pełen wrażeń, kiedy przy blasku lampionów zapomina się o dniu powszednim…

W każdej chwili chętnie uzupełnimy te obrazy o Państwa życzenia i pomożemy przy planowaniu imprezy. Zapraszamy!