Guests opinions

9 thoughts on “Guests opinions

 1. To miała być taka sobie 2-dniowa wycieczka, którą moja Mama wygrała z krzyżówki. Małe miasteczko, pogoda taka sobie, długa droga pociągiem tylko po to aby spędzić 2 doby na zamku. Ale jeśli tylko będę miała okazję to pojadę tam jeszcze ze 100 razy bo takich ludzi nigdy w swoim życiu nie spotkałam. Począwszy od Pań z recepcji-bardzo ciepłe osoby zawsze gotowe pomóc przez Szefa Kuchni-niesamowity,skromny i niezwykle utalentowany Pan aż do Szefa – Pana Piotra ; tu mi brakuje słów bo to jak nas potraktował Pan Piotr , to co dał od siebie nie patrząc na koszty to nie było normalne. Wyjątkowy człowiek , który z dobroci serca zmienił zwykły wypoczynek w niezwykły czas w niezwykłym miejscu. Szkoda,że Pan Piotr jest wyjątkiem,że mało jest takich osób ale ja z Mamą miałyśmy to szczęście i trafiłyśmy właśnie na Niego. Dlatego z całego swego serca polecam wszystkim to NIEZWYKŁE MIEJSCE GDZIE PRACUJĄ NIESAMOWICI LUDZIE. P.S. Oby zawsze takimi pozostali. Jeszcze raz pragnę im podziękować za okazaną dobroć. Wioletta Tarnowska i Grażyna Domalewska

 2. Czarujące miejsce!!! Zamek w otoczeniu parku;kuchnia najwyższych lotów-poezja smaku i finezja podania; profesjonalna, życzliwa obsługa -klimat niebanalny- Pałac łączący tajemniczość historii z ciepłem domu…, ożywiony aktywnym życiem kulturalnym, “Historię tych miejsc tworzymy nieprzerwanie…”- dużo więcej niż najśmielsze oczekiwania…
  Polecamy wszystkim ceniącym tradycje, nietuzinkowość,naturę.

  Pozdrawiamy i już tęsknimy

  Alina i Dorota z Krakowa

 3. Serdeczne podziękowania,

  dla Pana Dyrektora, Pani Lidii, Pani Magdy i wszystkich pracowników Zamku w Krokowej za wspaniałe przyjęcie, cudowną atmosferę, i doskonałą kuchnię ( oraz bardzo miłe i pyszne słodkie niespodzianki) .
  Zamek w Krokowej to bardzo urokliwe miejsce, oddające atmosferę dawnych czasów, gdzie czujemy się wyjątkowo. Gość i jego dobre samopoczucie – nie pieniądz – stawiane są tu na pierwszym miejscu .

  Raz jeszcze dziękujemy,
  Joanna z przyjaciółmi

 4. Pobyt w Hotelu Zamek Krokowa to czysta przyjemność i 100 % relaksu. Obsługa hotelu przemiła, pomocna , fachowo udzielają informacji. Posiłki świeże, różnorodne każdego dnia. Szczerze polecam. Osobiście na pewno tam jeszcze wrócę.Pozdrawiam serdecznie.

 5. Świetnie zorganizowany sylwester,jadła i napitków w bród,obsługa na najwyższym poziomie,piękne nutki podczas długiej nocy,fajerwerki,cudowne śniadanie,nic więcej ,tylko wrócić tu za rok, a koncert noworoczny,poezja. Dziękujęmy i pozdrawiamy :)

 6. Byłam w Państwa Zamku 7 marca.Jestem bardzo zadowolona z pobytu.Jedzenie smaczne,pięknie podane,cały personel bardzo miły,uprzejmy i profesjonalny a na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani kelnerka(blondynka) na którą zawsze trafiam,gdy jestem w Państwa restauracji.Jest przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta(na moim przyjęciu urodzinowym najgłośniej śpiewała mi 100 lat :D ) .Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam cały personel Zamku w Krokowej :) )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>