Atrakcje

Słodka kaszubska rezydencja pełna życia i historii. Główna atrakcja turystyczna co roku odwiedzana przez tysiące turystów i mieszkańców. Największy słodki bufet w kraju. Przejdź przez pokoje z epoki i wielki romantyczny park.

Nasz Zamek jest doskonałym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale również do organizacji konferencji i szkoleń. Na potrzeby gości konferencyjnych oddajemy historyczne sale na pierwszym piętrze, w których spragnieni wiedzy znajdą doskonałe warunki do pracy i integracji. W pięciu wygodnych i funkcjonalnych salach konferencyjnych można z powodzeniem zorganizować szkolenie, konferencję, czy warsztaty. Szczegółowy opis sal znajdą Państwo na podstronie Sale konferencyjne. Do standardowego wyposażenia udostępnianego naszym gościom należą: rzutnik multimedialny, flipcharty oraz ekran. Chętnie pomożemy Państwu w kwestii nagłośnienia oraz pozostałej obsługi technicznej. Na życzenie klienta przygotowujemy również przerwy kawowe.

Staramy się oferować uczestnikom spotkań jak najwyższy komfort i wykwalifikowaną obsługę. Nasze długoletnie doświadczenie docenia wiele firm i instytucji. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i specyfiki grupy, starannie przygotowując każde spotkanie. Zapraszamy do kontaktu z nami. Proszę pamiętać, że niepowtarzalną i stymulującą atmosferę Zamku w Krokowej doceniali filozofowie, naukowcy i poeci. Po ich śladach i Państwo dotrą do zamierzonego celu…