A po konferencji

A po konferencji nadchodzi czas na integrację i odpoczynek. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, bądź też przedstawienia nam własnych oczekiwań. W każdym przypadku przygotujemy dla uczestników konferencji atrakcyjny program, który umili im pobyt na Zamku w Krokowej, pomoże zrelaksować się i wypocząć po konferencji, a także przyspieszy proces integracji grupy. Poniżej przedstawiamy Państwu nasze propozycje:

  • Spotkania z rycerzami i pięknymi dwórkami, wizyta u dawnych mieszkańców zamku, koncerty w zamkowych piwnicach – to część propozycji na imprezy firmowe.
  • Występ rycerzy – dzielni wojownicy i piękne dwórki to chluba naszego zamku. Udział w organizowanych pokazach walk rycerskich i tańców dworskich to jeden ze sposobów na ciekawe spędzenia czasu  w historycznym otoczeniu
  • Wyprawa do lasu przy skocznej muzyce i uczta na świeżym powietrzu z pieczonym dzikiem, pyszną kapustą z grzybami oraz rozgrzewającym grzańcem zapewnią moc wrażeń nie tylko kulinarnych. A w blasku ogniska zabawa, śpiew i tańce mogą trwać do rana…
  • Sala balowa na Zamku w Krokowej jest doskonałym miejscem na wieczorek taneczny czy dyskotekę. Na parkiecie można przetańczyć całą noc, zaś szef kuchni przygotuje wspaniałe dania. Atmosfera sali balowej pozwoli przenieść się w czasy hucznych zabaw.
  • Zamkowe tajemnice i otaczającego go parku poznać można podczas wizyty u dawnych mieszkańców zamku. Na niezwykłą wyprawę wybrać się można z przewodniczką. Podróż przez wieki odbywa się śladami przedstawicieli rodziny von Krockow.
  •  ”a po pracy miły odpoczynek…” mawiają mądre ludowe przysłowia. Polecamy relaks w Galerii Urody Podzamcze, w której znajdują się gabinet kosmetyczny, Studio Kreacji Fryzur L’Oreal Professionnel, solarium. Pobyt w Galerii Urody pozwoli odzyskać siły witalne i zdobyć nową energię do dalszej pracy.
  • Przygoda z golfem – we współpracy z klubem Sierra Golf Club proponujemy pakiety golfowe. Na świeżym powietrzu wśród zieleni czeka dobra zabawa, aktywny wypoczynek i sportowa rywalizacja.
  • Tematyczne imprezy firmowe to okazja do zabawy rodem z Dzikiego Zachodu, wizyty w innej epoce, bliższych spotkań z duchami, czy spędzenia gorącej nocy w rytmie samby. Warto, z dala od codzienności, wziąć udział w wspaniałej zabawie doskonale integrującej uczestników spotkania.
  • W podziemiach Zamku swoje tajemnice kryje przytulny drink bar. Zapraszamy gości do spędzenia miłego wieczoru w nastrojowych pomieszczeniach.
  • Dla miłośników muzyki przygotowaliśmy specjalną ofertę. Można posłuchać koncertu kameralnego, występu kaszubskiego zespołu, czy też łagodnych dźwięków jazzu. Chętnie podzielimy się doświadczeniem i wprowadzimy Państwa w łagodny, relaksujący świat muzyki.

Te i inne atrakcje czekają na Państwa w Zamku w Krokowej. Zapraszamy!