Z miłości do Latino – Koncert Noworoczny

Wraz z zespołem „Latin Club” powitaliśmy nowy rok gorącymi rytmami salsy. Zespół wystąpił w składzie:
Artur Sekura – gitary, wokal
Piotr Pobłocki – instrumenty klawiszowe, wokal
Rafał Rakoczy – kongi, instrumenty perkusyjne
Zarówno Artur Sekura jak i Piotr Pobłocki związani są z muzyką latynoską już od połowy lat 90 XX wieku. Artur Sekura, wszechstronny muzyk, instrumentalista, kompozytor i producent gra na koncertach na niezwykle rzadko spotykanym na polskich scenach instrumencie: el tres, czyli gitarze kubańskiej. Piotr Pobłocki jest jednym z pionierów i najlepszych klawiszowców muzyki latynoskiej w Polsce, który w połowie lat 90 tworzył nieistniejący już legendarny zespół Szeyker.
Niewatpliwą atrakcją był występ mistrzyni Polski w salsie Oliwii Białogłowskiej. Pochodzi z latynoskiej rodziny stąd jej zamiłowanie do kultury i tańca latino; tańczy od 3 roku życia, w wieku 12 lat rozpoczęła naukę salsy, a także burlesque i brodway jazzu.
Niespodzianką był także występ Natalii Capelik-Muianga, którą krokowscy słuchacze mieli już okazję słuchać latem 2016 roku. Natalia ubarwiła muzycznie występ zespołu „Latin Club” serią znanych utworów latynoamerykańskich, m.in. „Besame Mucho” oraz „Fly me to the moon” zachwycając słuchaczy swoim niezwykłym głosem.